Yıllık arşiv 2017

ileadmin

İş Makinesi Taşıma

İş-Makinesi-TaşımaHedef çekici işletmesi olarak firmalara iş makinesi taşıma konularında tahmin edeceğiniz üzere iyi şartlarda yeni nesil iyi arabalar ile lojistik konularında her türlü olanaklarını sağlamaya özen gösteriyoruz.

Deneyimli işini sağlam yapan saha ekiplerinin gerek taşıma işlemlerinde olsun farklı bölgelere giderken tedbiri bir kez olsun ellerinden bırakmadan sımsıkı işine bağlı deneyimleri üst seviyede insanlardan oluşmaktadır.

Çeşitli kurumlara uzun yıllar ağır iş araçlarını transferini yaparken kalitemiz ile ön planda kalmaya size olan çalışkanlık seviyemizi yüksek tutarak bugün kocaman işletme olduk sizin sayenizde artık Ülke geneli tanınan forklift taşıma işlerini de yaparak tüm sanayi firmalarının aranılan yüzü kaldık.

İş makinesi taşıma yapmaya başladığımızda eski teknolojilerden elde edilmiş çok ağır ve kaba araçları sağa sola götürme işlemleri yaparken araçlarımızın çoğu kez zarar gördüğüne şahit olurduk fakat son yıllarda ileri sistemler ile yapılmış makineleri yine aynı kalitede kamyonlar ile taşıyoruz.

Dünya başkenti İstanbul ilçelerinde yükselen dev yapıların inşa işlemleri sırasında lojistik konusunda geniş araç filomuzu sizlere karşı zamanlama problemi yaşamadan yaparak dakik çalışma mekanizması ile herkesi mutlu eden güler yüzlü hizmetimizden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

Trakya il ve ilçelerinden başlayan serüven Marmara doğusuna kadar uzanıp tüm müşterilere zamanında gelerek ağır sanayi arabalarını kusursuz olarak taşıyoruz.

Firmamız bünyesinde forklift taşıma işlemlerinde yeni nesil kayar kasalı platform üzerinden hareket ederek sıkıntı yaşatmadan işimize karşı sorumluluklarımızı koruyoruz.

İş makinesi taşıma hususunda uzman ellerden desteğinizi zaman kaybetmeden almanızı öneriyoruz bu işi yıllarca başarıyla yürütmenin zaferinde olup daima dürüstlükten yana tavır alıyor uyguluyoruz.

Firmamız çatısı altında yol yardım hizmetleriyle yine göz önünde servis kalitemizi size göstermek için elimizden geleni yapmaya mücadele ederek müşteri memnuniyetinin had safhasında yer almayan özen harcıyoruz.

Her iki yaka içinde bulunan yönetim ofislerinden yürütülen operasyonlarımız sayesinde işlere geç kalmadan anında müdahale ediyor muhteşem şekilde iş çıkartıyorsunuz. Yakın bölgelere iyi şartlarda taşıma sağlarken ucuzcu olmayıp kalitemizi konuşturuyor ardımızdan iyi bakış bırakıyoruz.

Forklift taşıma ustası işletmemiz size uygun transfer yapmaya ve iş makinesi taşımaya verdiği emeklerin karşılığını fazlasıyla almaktadır.

ileadmin

Oto Kurtarıcı

otocekiciİstanbul ilçeleri tamamında çekici ve kurtarıcı ile yol yardım, oto kurtarma alanlarında çalışma göstermekte olan işletmemiz bütün araçlara oto çekici ve oto kurtarıcı gönderimini yapmaktadır.

İşin uzmanları ile çalışan özel donanıma sahip araçları bünyesinde barındıran firmamız uzun geçmişe sahip köklü profesyonel çekici firmasıdır.

Hedef çekici büyük araba bayileri arasında çoklu çekici ile çift katlı çekici tekli çekici araçları ile hizmetini sürdürmektedir.

Oto çekici, oto kurtarıcı, oto kurtarma, yol yardım, çekici, kurtarıcı, İstanbul kurtarıcı, İstanbul çekici, İstanbul oto kurtarıcı, İstanbul oto kurtarma, İstanbul oto çekici, İstanbul yol yardım, İstanbul ahtapot kurtarıcı, İstanbul ahtapot çekici, İstanbul kiralık vinç, İstanbul kiralık forklift, yat taşıma, tekne taşıma işleri yapmakta.

7/24 olarak hizmet veren hedef çekici firması ekonomik fiyatları ile yine herkes tarafından bilinmektedir. İşimizi severek ve dikkatli planlı yapıyoruz.

Yaptığımız hizmetin ne şekilde önemli ve bir o kadar çok tehlikeli olduğunu biliyoruz önlemlerimizi alarak araç çekimi yapmaktayız.

Araç çekici, araç kurtarıcı, araç kurtarma, araba çekici, araba çekme, araba kurtarıcı, araba kurtarma alanında şampiyon olduğumuzu biliyoruz.

Bizi tercih etmenizin başlıca sebepleri kaliteli, başarılı, profesyonel, işine bağlı, pratik, dikkatli oluşumuzdur. Her alanda kurtarma yapabilen donanımlı araçları garajımızda bulundurmaktayız.

Büyük araçlar için ağır ticari kurtarıcı hizmetlerimiz yine kesintisiz olarak devam etmektedir.

Hedef çekici ile alacağınız hizmetin size dönüşü ekonomik ve kalite olacaktır.

Çekici, kurtarıcı, oto çekici, oto kurtarıcı, oto kurtarma, yol yardım, İstanbul çekici, İstanbul kurtarıcı, İstanbul yol yardım, İstanbul oto kurtarma, İstanbul oto kurtarıcı, İstanbul oto çekici, İstanbul kiralık vinç, İstanbul kiralık forklift ile hizmetimize devam ediyoruz.

Acil kurtarıcı olarak taleplerinizi anında karşılıyor size çok kısa süre içerisinde çekici ve ya kurtarıcı gönderiyoruz.

ileadmin

Bursa Oto Kurtarıcı

Bursa Oto Kurtarıcı Çekici Yol Yardım – 0543 773 34 34

Bursa Oto Kurtarıcı Marmara ve Trakya çevresinde Bursa kurtarıcı, Bursa çekici,Bursa yol yardım hizmetleri veriyoruz.

ileadmin

OrhanGazi Oto Kurtarıcı

Orhan Gazi Oto Kurtarıcı Çekici Yol Yardım – 0543 773 34 34

Orhan Gazi Oto Kurtarıcı Marmara ve Trakya çevresinde Orhan Gazi kurtarıcı, Orhan Gazi çekici, Orhan Gazi yol yardım hizmetleri veriyoruz.

ileadmin

Osman Gazi Oto Kurtarıcı

Osman Gazi Oto Kurtarıcı Çekici Yol Yardım – 0543 773 34 34

OsmanGazi Oto Kurtarıcı Marmara ve trakya çevresinde OsmanGazi kurtarıcı, OsmanGazi çekici,OsmanGazi yol yardım hizmetleri veriyoruz.

ileadmin

Gemlik Oto Kurtarıcı

Gemlik Oto Kurtarıcı Çekici Yol Yardım – 0543 773 34 34

Gemlik Oto Kurtarıcı Marmara ve Trakya çevresinde Gemlik kurtarıcı, Gemlik çekici,Gemlik yol yardım hizmetleri veriyoruz.

ileadmin

Yalova Oto Kurtarıcı

Yalova Oto Kurtarıcı Çekici Yol Yardım – 0543 773 34 34

Yalova Oto Kurtarıcı Marmara ve Trakya çevresinde Yalova kurtarıcı, Yalova çekici,Yalova yol yardım hizmetleri veriyoruz.

ileadmin

İstanbul Oto Kurtarıcı

İstanbul Oto Kurtarıcı Çekici Yol Yardım – 0543 773 34 34

İstanbul Oto Kurtarıcı Marmara ve Trakya çevresinde İstanbul kurtarıcı, İstanbul çekici,İstanbul yol yardım hizmetleri veriyoruz.

ileadmin

Mahmutbey Oto Kurtarıcı

Mahmutbey Oto Kurtarıcı Çekici Yol Yardım – 0543 773 34 34

Mahmutbey Oto Kurtarıcı Marmara ve Trakya çevresinde Mahmutbey kurtarıcı, Mahmutbey çekici, Mahmutbey yol yardım hizmetleri veriyoruz.

ileadmin

Yeşilyurt Oto Kurtarıcı

Yeşilyurt Oto Kurtarıcı Çekici Yol Yardım – 0543 773 34 34

Yeşilyurt Oto Kurtarıcı Marmara ve Trakya çevresinde Yeşilyurt kurtarıcı, Yeşilyurt çekici, Yeşilyurt yol yardım hizmetleri veriyoruz.