Etiket arşivi Forklift Taşıma

ileadmin

İş Makinesi Taşıma

İş-Makinesi-TaşımaHedef çekici işletmesi olarak firmalara iş makinesi taşıma konularında tahmin edeceğiniz üzere iyi şartlarda yeni nesil iyi arabalar ile lojistik konularında her türlü olanaklarını sağlamaya özen gösteriyoruz.

Deneyimli işini sağlam yapan saha ekiplerinin gerek taşıma işlemlerinde olsun farklı bölgelere giderken tedbiri bir kez olsun ellerinden bırakmadan sımsıkı işine bağlı deneyimleri üst seviyede insanlardan oluşmaktadır.

Çeşitli kurumlara uzun yıllar ağır iş araçlarını transferini yaparken kalitemiz ile ön planda kalmaya size olan çalışkanlık seviyemizi yüksek tutarak bugün kocaman işletme olduk sizin sayenizde artık Ülke geneli tanınan forklift taşıma işlerini de yaparak tüm sanayi firmalarının aranılan yüzü kaldık.

İş makinesi taşıma yapmaya başladığımızda eski teknolojilerden elde edilmiş çok ağır ve kaba araçları sağa sola götürme işlemleri yaparken araçlarımızın çoğu kez zarar gördüğüne şahit olurduk fakat son yıllarda ileri sistemler ile yapılmış makineleri yine aynı kalitede kamyonlar ile taşıyoruz.

Dünya başkenti İstanbul ilçelerinde yükselen dev yapıların inşa işlemleri sırasında lojistik konusunda geniş araç filomuzu sizlere karşı zamanlama problemi yaşamadan yaparak dakik çalışma mekanizması ile herkesi mutlu eden güler yüzlü hizmetimizden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

Trakya il ve ilçelerinden başlayan serüven Marmara doğusuna kadar uzanıp tüm müşterilere zamanında gelerek ağır sanayi arabalarını kusursuz olarak taşıyoruz.

Firmamız bünyesinde forklift taşıma işlemlerinde yeni nesil kayar kasalı platform üzerinden hareket ederek sıkıntı yaşatmadan işimize karşı sorumluluklarımızı koruyoruz.

İş makinesi taşıma hususunda uzman ellerden desteğinizi zaman kaybetmeden almanızı öneriyoruz bu işi yıllarca başarıyla yürütmenin zaferinde olup daima dürüstlükten yana tavır alıyor uyguluyoruz.

Firmamız çatısı altında yol yardım hizmetleriyle yine göz önünde servis kalitemizi size göstermek için elimizden geleni yapmaya mücadele ederek müşteri memnuniyetinin had safhasında yer almayan özen harcıyoruz.

Her iki yaka içinde bulunan yönetim ofislerinden yürütülen operasyonlarımız sayesinde işlere geç kalmadan anında müdahale ediyor muhteşem şekilde iş çıkartıyorsunuz. Yakın bölgelere iyi şartlarda taşıma sağlarken ucuzcu olmayıp kalitemizi konuşturuyor ardımızdan iyi bakış bırakıyoruz.

Forklift taşıma ustası işletmemiz size uygun transfer yapmaya ve iş makinesi taşımaya verdiği emeklerin karşılığını fazlasıyla almaktadır.