Etiket arşivi Tır Çekici

ileadmin

Kamyon Çekici

Kamyon-ÇekiciKamyon çekici İstanbul, Trakya, Marmara sınırlarında her hangi bölge içinde kaldığınızda bizlerden Otobüs çekici, Tır çekici talebinde yardım gönderiyoruz.

İstediğiniz boyutlarda araçların garajımızda hazır beklediğini türlü işlere giderek asla alamadan geri dönmeyen yapıya sahiptir.

Deneyimli operatör personeli ile güvenliği alınan taşıma yapılacak araç hakkında kısa bilgi sonrası bağlama kaldırma işlemine geçilerek sizlerin belirlediği bölgeye çekilir.

Kamyon kurtarıcı, otobüs kurtarıcı, tır kurtarıcı desteğimiz yılın her günü tüm saatleri içermektedir. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında iki şubemizden hareket ederek size gelen özel amaçlı ağır ticari kurtarıcı arabaları son sistem teknolojik yapılar ile donatılmış olup elektronik ve hidrolik aletlere ile iş yapma gücü ve kuvveti bulunur.

Şantiye alanlarında ağır ticari çekici arabasına ihtiyacınız olduğunda maksimum 1 saat süre sonrasında orada oluyoruz yüklü ve yüksüz kamyon, tır, otobüs, kamyonetleri kolayda bir noktadan diğer yere taşıma konusunda oldukça deneyimli ve usta kişilerin kontrolü ile yapılmaktadır.

Bizi tercih eden kurumların bildiği tek şey kalitemiz ve ekonomik araç taşıma yöntemleri olarak herkesin aklında yer edinmiş vaziyetteyiz.

İstanbul kamyon çekici, İstanbul otobüs çekici, İstanbul tır çekici şirketinden alacağınız araç kurtarma servisi ekstra ilave ücretler çıkarmaz başında verdiği fiyat tarifesi geçerlidir. Şehirler arası kamyon çekici, Şehirler arası otobüs çekici için ayrıca müşteri temsilcimizden bilgi alınız yol mesafesi ve ağırlık hesaplanarak sizlere dönüş sağlanacaktır.

Diğer alanları olarak vinç kiralama ve kiralık forklift isteklerinizi kısa sürede çözüme kavuşturarak talebiniz üzere 100 tonluk altı ile üzeri kaldırma gücü bulunan araçlara sahip özel garajdan araç çıkışı yapılarak profesyonel sürücüler ile hizmetimiz sağlanarak iş yapıyoruz.

Ucuz fiyatlara değil yaptığımız işin kalitesini iyi bilir uygulamaya sokarız yanımızda çalışan kişilerin teknik bilgisi bizler için çok önemli olduğundan kalifiye insan seçimi yaparak kusurlu iş ayıplı hizmeti asla bizim tarafımızda bulamazsınız.

Kamyon çekici, kamyon kurtarıcı, otobüs çekici, otobüs kurtarıcı, tır kurtarıcı, tır çekici alanlarında her yere gelerek sizlere karşı olan sorumluluğumuzun bilinci altında verilen tüm görevleri harfiyen yerine getiriyor kurallara sonuna kadar uyuyoruz.