Etiket arşivi Yol Yardım

ileadmin

Oto Kurtarıcı

otocekiciİstanbul ilçeleri tamamında çekici ve kurtarıcı ile yol yardım, oto kurtarma alanlarında çalışma göstermekte olan işletmemiz bütün araçlara oto çekici ve oto kurtarıcı gönderimini yapmaktadır.

İşin uzmanları ile çalışan özel donanıma sahip araçları bünyesinde barındıran firmamız uzun geçmişe sahip köklü profesyonel çekici firmasıdır.

Hedef çekici büyük araba bayileri arasında çoklu çekici ile çift katlı çekici tekli çekici araçları ile hizmetini sürdürmektedir.

Oto çekici, oto kurtarıcı, oto kurtarma, yol yardım, çekici, kurtarıcı, İstanbul kurtarıcı, İstanbul çekici, İstanbul oto kurtarıcı, İstanbul oto kurtarma, İstanbul oto çekici, İstanbul yol yardım, İstanbul ahtapot kurtarıcı, İstanbul ahtapot çekici, İstanbul kiralık vinç, İstanbul kiralık forklift, yat taşıma, tekne taşıma işleri yapmakta.

7/24 olarak hizmet veren hedef çekici firması ekonomik fiyatları ile yine herkes tarafından bilinmektedir. İşimizi severek ve dikkatli planlı yapıyoruz.

Yaptığımız hizmetin ne şekilde önemli ve bir o kadar çok tehlikeli olduğunu biliyoruz önlemlerimizi alarak araç çekimi yapmaktayız.

Araç çekici, araç kurtarıcı, araç kurtarma, araba çekici, araba çekme, araba kurtarıcı, araba kurtarma alanında şampiyon olduğumuzu biliyoruz.

Bizi tercih etmenizin başlıca sebepleri kaliteli, başarılı, profesyonel, işine bağlı, pratik, dikkatli oluşumuzdur. Her alanda kurtarma yapabilen donanımlı araçları garajımızda bulundurmaktayız.

Büyük araçlar için ağır ticari kurtarıcı hizmetlerimiz yine kesintisiz olarak devam etmektedir.

Hedef çekici ile alacağınız hizmetin size dönüşü ekonomik ve kalite olacaktır.

Çekici, kurtarıcı, oto çekici, oto kurtarıcı, oto kurtarma, yol yardım, İstanbul çekici, İstanbul kurtarıcı, İstanbul yol yardım, İstanbul oto kurtarma, İstanbul oto kurtarıcı, İstanbul oto çekici, İstanbul kiralık vinç, İstanbul kiralık forklift ile hizmetimize devam ediyoruz.

Acil kurtarıcı olarak taleplerinizi anında karşılıyor size çok kısa süre içerisinde çekici ve ya kurtarıcı gönderiyoruz.